TESA 66952 Mounting PRO Mirror

Montážna páska do vlhkého prostredia

3M 9536 White Foam Tape

Biela obojstranná penová páska s kaučukovým lepidlom určená pre interiérové aplikácie

3M Double Sided Foam Tape 9508

Čierna montážna penová obojstranná páska

TESA Foam Tape 64958

Tesa® 64958 je obojstranná páska z penového PE so syntetickým kaučukom. Vyznačuje sa okamžitou vysokou lepivosťou na hrubých či nerovných povrchoch, taktiež vysokou priľnavosťou k povrchom s nízkou povrchovou energiou. Určená je pre montáž v interiéri.

3M Acrylic Foam Tape 4026

Obojstranná penová páska s nosičom z PUR peny a akrylátového lepidla. Použitie je v priemysle k upevňovaniu štítkov, háčikov, líšt a pod. Je vhodná hlavne do interiéru a je vhodná aj pre lepenie zrkadiel.

TESA Foam Tape 4957

Obojstranná páska z penového PE pre stavebné montážne použitie. Tvorí ju vysoko tvarovatelný nosič z penového PE a akrylátové lepidlo s vysokou priľnavosťou. tesa® 4952 bola nezávisle otestovaná pre montáže nábytkových zrkadiel.

3M Acrylic Foam Tape 4664

Táto páska bola vyvinutá pre vytvorenie spojov s vysokou pevnosťou v odlupe a strihu. Jej akrylátová konštrukcia poskytuje vynikajúce možnosti tesnenia a vysokú tepelnú odolnosť.

TESA Foam Tape 62936

Tesa® 62936 je obojstranná páska z penového PE pre stavebné a montážne použitie. Skladá sa z vysoko tvarovateľného nosiča z penového PE a akrylátového lepidla s vysokou priľnavosťou.

3M Acrylic Foam Tape 4032

Obojstranná penová páska na lepenie zrkadiel, prichytenie kovových menoviek k natieraným kovovým povrchom, pre upevnenie káblových úchytiek.

3M Removable Foam Tape 4658F

Číra, obojstranne lepiaca, penová páska s akrylátovým lepidlom, ktorá je veľmi dobre odstrániteľná z rôznych povrchov bez zanechania zvyškov lepidla.

TESA PE Foam Tape 62508

Tesa® 62508 je obojstranná páska z penového PE pre montážne aplikácie. Skladá sa z vysoko prispôsobiteľného PE nosiča a modifikovaného akrylátového lepidla.